15 yıl önce sektöre adım atarak başladığımız bu süreçte, edindiğimiz deneyim ve benimsediğimiz hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışıyla sektörde lider olma yolunda ilerlemeye devam ediyoruz.

Grupburada.com online grup taleplerinin alındığı ve fiyatlandırma, kesinleştirme işlemlerinin yapılıp müşteriye hızlı geri dönüş sağladığı bir çalışma sistemidir.

Grupburada.com ile çalışmak için burayı tıklayıp üyelik formunu doldurarak ilk adımı atabilirsiniz. Grupburada.com sistemine üye olarak uçak bileti grup taleplerinizi kolaylıkla iletebilir, talebiniz ile ilgili tüm gelişmelerden anında sms veya mail ile haberdar edilirsiniz.

Hizmetleriyle, iş ortaklarının ihtiyaç ve beklentilerini en iyi biçimde cevaplayabilmek hedefiyle yola çıkan GrupBurada.com, kuruluşundan bugüne birçok şirketin kurumsal ve turistik seyahat ihtiyaçlarına, toplu çözüm üretip uzun vadeli iş ortaklığına dayalı, profesyonel hizmetler sunmaktadır.  

Bugün özverili çalışmalarının sonucunda, müşterilerine verdiği önem ve sağladığı yüksek hizmet kalitesi sayesinde kuruluşunda belirlediği hedeflere ulaşarak Türkiye’deki birçok saygın şirketin tercihi olmayı başarmıştır.